İletişim

Her türlü istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki formu kullanarak bize yazabilirsiniz. Ayrıca ÖzgürKlavye.com'da yazar olmak için de bu iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. Yazar adayları Gmail e-posta hesaplarıyla başvurmalıdırlar. 

//23.10.2014 Bir süreliğine yazar alımları durdurulmuştur.

Yorumlar (1)

Adsız

14 Aralık 2011 08:46

Öncelikle çalışmanızda başarılar, sitenizi dolaşırken buldum. Benimde hali hazırda bir bloğum var. İkinci çalışmamda yolda sitenizde yazı yayınlamak istiyorum. Yanlız yazdığım yazılarda bir kaç yerine sitemin linkinide vermek istiyorum. Bu şekilde.

Birde şöyle bir çalışma yapılabilirmi yazarlar adsense hesabı olanlar yazdığı yazılardan kazanç sağlasa yazılan makalelere kendi adsense kodlarını ekleseler.


özgürklavye.com da reklamlarda özgürklavye.com kazandırıyor. daha çok hit alır.sizlerde bizlerde kazanırsınız. Daha çok okuyucuya sahip olur.

sadece bir öneri başarılar.

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.