Yazar ol

Özgür Klavye birçok yazarın buluştuğu, kendi yazılarını yayınladıkları bir internet gazetesi, bir medya sitesi ya da ajansı aratmayan, köşe yazısı kıvamında, zengin görsel öğelerle güçlendirilmiş özgün yazıların bulunduğu bir yazma platformudur.

Yazdığınız yazılar sayesinde sitemizin Yazalarımız sayfasından bağlantı aldığınız gibi bize vereceğiniz blog/kişisel web sitesi adresinizin bir bağlantısınıda anasayfamızın Dost Bloglar kısmında yayınlayacağız. Bu sayede bloglarınıza hem daha çok ziyaretçi çekebilecek hemde daha çok okuyucu kazanabileceksiniz.

Burada yazı yazmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Herkes kolaylıkla yazabilir. Aradığımız koşullar ve yazar olmakla gelen güzellikler şunlar şunlardır;

Özgürklavye.com da yazabilmek için yapmanız/yapabilmeniz gerekenler:

1- İmla kurallarına uygun duru bir türkçeyle yazabilmelisiniz.
2- Yazılarınızın sizin tarafınızdan, sizin cümlelerinizle yazılmış özgün yazılar olmalıdır.
3- Yazılarınızda düşüncelerinizi belirtirken, okurlarınızın yorumlarını yanıtlarken saygılı davranmalısınız.
4- Eğer bir blogunuz varsa ve aynı yazıları hem blogunuzda hemde burada yazmayı düşünüyorsanız bu fikrinizden vazgeçmelisiniz, burada yalnızca orjinal yazılarınız yayınlanır.
5- Burada yazdığınız yazı hakkında bloğunuzdan link vererek bahsedebilirsiniz fakat aynı yazıyı kopyalayıp orda da yayınlamanızı ya da bir kısmını değiştirip yazmanızı istemiyoruz.
6- Alakasız olmamak üzere, en fazla bir kez yazı içerisinde kendinize bağlantı verebilirsiniz.
7- Yazarımız olabilmek için bir gmail hesabınız olmalı. Yoksa şuradan oluşturabilirsiniz.
8- Yazılarınızdan dolayı kaynaklanabilecek şikayet vb. olaylardan ozgurklavye.com ekibi sorumlu tutulamaz. Yazı veya yazılarınızın sahipleri yalnızca sizsiniz, sorumluluk size aittir.


Özgürklavye.com da yazar olmanın avantajları;

1- Size verdiğimiz bağlantılarla SEO ve Pagerank adına önemli bir adım atmış olacaksınız.
2- Yazılarınıza daha geniş bir okuyucu kitlesi bulacaksınız.
3- Fikir, bilgi ve görüş alışverişinin keyfine varacaksınız.


Tüm bunları okuduysanız ve onaylıyorsanız yazar olmak için iletişim sayfamızdaki formu kendinizi bize kısaca tanıtarak ve yazarlık için kullanmak istediğiniz Gmail e-posta adresinizide ekleyerek yollayabilirsiniz. Ya da aynı bilgilerle iletisim@ozgurklavye.com e-posta adresine yazarlık başvurunuzu yollayabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Sahin Rzali

10 Nisan 2013 17:43

Ask insanda var
Kendi dogasinda var
kalbinin ortasinda var
acisi tatlisi ile var

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.