Süper Baba yı hatırladınız mı?

Yeni Türkü'nün "Bana bir masal anlat" şarkısının klibini izlerken aklıma düştü yazayım dedim.

Bir zamanlar Süper Baba vardı, bilmem hatırlıyor musunuz, ya da izlediniz mi? Fiko vardı hani, bir de meşhur bir bakışı var, soldaki resimi özellikle koydum çünkü diziden aklımda en sağlam hatırladığım görüntü bu ve benzeri karelerde Fiko'nun bakışıydı. O bakış da Şevket Altuğ'un (fiko) başarılı oyunculuğunun bir eseri.

Biz izlerdik, o zamanlar Atv'de yayınlanıyordu. Dinlediğim Yeni Türkü - Bana bir masal anlat şarkısının klibini de koyuyorum buraya. Zira çok meşhurdur Süper Baba'nın şarkısı :)

Diziyi hatırlamak isteyenler Süper Baba'nın kısa kurgusunu şuradan okuyabilirler. Ek olarak bir de sahne koyuyorum diziden. Hadi yaşadınız :)

video

video

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.