Yol ayrımı

Rüyayla gerçeğin arasındaki nokta ... İşte tam da oradayım. Ne rüya yaşadıklarım ne de gerçek . Gerçek olamayacak kadar güzel ,rüya olamayacak kadar kötü .Nerde olduğumu bende bulamıyorum . Aslına bakarsanız anlatamıyorum . Ben ki nice hislere tercüman olmuş biriyim . Ama bu .. Farklı . Yaşamadığım bir his daha önce . Garip . Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yer derler ya . Ordayım sanırım . Hiç bir kelime beni anlatmaya yetmiyor . Hayat beni yordu sanırım . Anlatacak halim kalmamış olabilir . Belki de anlatmaya değecek bir hayatım yoktur kim bilir . . .
Oluruna bırakmak ne zor şeymiş böyle . Hayat yol ayrımlarından ibaret . O ya da bu . Hep bir seçim . Hep bir seçiliş . Yol ayrımlarımız bizi biz yapıyor . Allah yolumuzdan saptırmasın :)

Yorumlar (4)

Atakan Kandemir

21 Kasım 2010 17:50

bu nasıl başlık polyanna! yazı denetimimi lazım illa :)

bu arada yazının son cümlesin hoşuma gitti, sanki son cümleyle yazı ikiye ayrılmış, çatal yapmış :))

Polyanna~

21 Kasım 2010 17:51

Başlık bulamadım o yüzden . :) iyi mi kötü mü dedin bilemedim :)

Atakan Kandemir

21 Kasım 2010 19:00

artık bir başlığı var ;)

Polyanna~

21 Kasım 2010 19:40

aklıma geldi ama yazının tamamı yol ayrımını anlatmıyor diye koymak istemedim . Sağol yinede :)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.