En güzel aşklar bizim olsun be çiçeğim

http://www.hitresim.com/upload/Kaldirimda-ask-2pT.pngEn güzel asklar bizim olsun be cicegim , diyerek başlıyorum yazıma burası benım ıcın bir bağlılık oldu herşeyimi burda paylasıyorum . Birde aşk anılarımızı paylasalım dimi sevgili blog severler.
Eee şimdi gelelim aşk hikayemize
 Cok sevdiğim bir kız vardı gözümden bile sakındığım ama ben onu seviyordum o beni hic sevmiyordu . Birgün oturduk cıkma teklifi flan ettım kabul etti ama iliskimiz 1 saat sürdü olurmu böyle sey onun peşinden koştum 2 3 ay çicekler aldım hediyeler hepsini fırlattı bana dedi seni arkadas olarak seviyorum . O anda yıkıldım aman allahım , Onu ben canımdan bile çok seviyordum ama o benı sevmiyormus bende tip yok galiba yakısıklı değilim galiba :S nedense kızlar benı sevmiyor bırakıyorum artık kız işlerini doldur beee meyhaneci !

Yorumlar (3)

Atakan Kandemir

2 Kasım 2010 23:59

umut akyürek dinle o zaman adamım

Enver Arslan

3 Kasım 2010 20:03

Koy g.tüne rahvan gitsin. :) Yakışıklılıkla alakası yok. Ama olmuyorsa zorlamayacaksın.

Mattet

4 Kasım 2010 14:11

Bıttı gitti maziden yazdım oylesıne enver abi :)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.