Facebook'un artık kraliçesi de var!

İngiliz Kraliyet Ailesi, çağa ayak uyduruyor. Twitter ve Youtube gibi sosyal paylaşım sitelerini çoktan kullanmaya başlayan Saray sakinleri şimdi de Facebook'ta. Ancak Kraliyet Ailesi'yle arkadaş olmak mümkün olmayacak.

Hayranları artık Facebook üzerinden kraliyet ailesine ait resim, video ve konuşma metinleriyle güncel gelişmeleri takip edebilecek.

Deutsche Welle'nin haberine göre, Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamada Kraliçe II. Elizabeth'le birlikte Prens Charles ve oğulları William ve Harry'nin de artık Facebook üzerinden bir hesabı olduğu bildirildi.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin 'resmi Facebook sayfası' bu sabahtan itibaren yayında.

Kraliçe ile arkadaş olmak yok Ancak Kraliçe ile Facebook üzerinden arkadaş olmak ya da "dürtmek" isteyenler hayal kırıklığına uğrayacak.

Zira sayfa kişisel değil kurumsal olması nedeniyle diğer Facebook kullanıcıları Kraliçe'ye arkadaşlık teklifinde bulunamayacak, sayfayı görüntüleyip yorum yazmakla yetinmek zorunda kalacak.

Kraliçe istemiş Kraliyet Ailesi sözcüsü, Facebook'ta hesap açma fikrinin Kraliçe'nin kendisinden geldiğini söyledi. Ancak 84 yaşındaki II. Elizabeth'in henüz Facebook sayfasını görmediği de belirtildi.

Kraliyet ailesinin fotoğraf paylaşım sitesi Flickr'da, 2009'dan beri de Twitter ve Youtube'da kendilerine özel bir kanala sahip. Buckingham Sarayı 1997 yılında da resmi web sitesine kavuşmuştu.

Yorumlar (1)

Polyanna~

19 Kasım 2010 21:09

bi faydası olmuş mudur kraliçeye acaba..

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.