Herşeyi tarayıcınızdan yönetin !

Programları tarayıcıdan çalıştırın.
Windows uygulamalarınızı PC’nize kurmadani direkt tarayıcınızda çalıştırın. İşte bunun kolay yolu…
Bulut bilişim çözümleri giderek yaygınlaşıyor ama ne yazık ki son kullanıcı için henüz yeteri sayıda kullanım alanı yok. Bu anlamda karşılaştığımız örneklerin büyük kısmı da kullanıcıların gündelik hayatında büyük bir değişim yaratmıyor. Neyse ki yavaş yavaş Spoon gibi son derece önemli alternatifler karşımıza çıkıyor.
Spoon, Windows uygulamalarını bilgisayarınıza kurmanıza gerek kalmadan, doğrudan tarayıcı üzerinden çalıştırmanızı sağlayabilecek son derece etkileyici bir tarayıcı eklentisi. Eklentiyi indirip tarayıcınız ile kullanmaya başladığınızda çok sayıda uygulama ve oyunu da rahatlıkla, kurulum gerektirmeden kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz bir üyelik oluşturmanız.
Yakın gelecekte uygulama kurulumlarını tamamen ortadan kaldırabilecek bu yeni teknoloji ile tanışmak için, Spoon.net adresini ziyaret ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama ondan önce Spoon’ın desteklediği programları ve oyunlara da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu benim hayalimin gerçekleşmesinin ilkadımı olabilir :D Gelecekte Counter'ı web tabanlı oynayacağız diyordumda, kimse inanmıyordu. Alın size kanıtı 

Yorumlar (3)

Atakan Kandemir

23 Kasım 2010 15:18

ben böyle bir şey yapmayı düşünüyordum, yani şerefsizim aklıma gelmişti :D

hatta ismi de perlib olacaktı, personallibrary den :) ...ah ahh

Furkan ÖZDEN

23 Kasım 2010 16:09

Belki başka bir şeyin ilkini yaparsın c: Bende Facebook'un ilk türkçe forumunu yaptım c:

Atakan Kandemir

25 Kasım 2010 15:47

geçti bizden :P

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.