Pes 2011'i yükledim

Bugün, Pes 2011'i -biraz geçte olsa- ben de yükledim. Tabi para veripte değil :D Korsan c: arkadaş internetten indirmiş. Sınıftaki herkes sırayla yükledi. Ben de bundan  payımı aldım. Oyun hakkında görüşlerim ise şöyle;

Oyuna ilk giriş harika geldi bana. Oyun menüsüde öyle, çok durgun değil, çok hareketli de değil. Tam benim istediğim gibi. Ama arkadaşlar menüsünün Fifa'ya benzediğini söylüyor.Benim için fark yapmaz. Önemli olan oyunun güzelliği... Bir maç yaptım. Fenerbahçe - Beşiktaş :D -Fener benim takımım Beşiktaş kardeşimin takımı- Kamera açısı oyunun standart ayarlarında güzel durdu. Bende değiştirme gereği duymadım. Ama kötü olan korsan aldığımız için. Oyunu internete veren kişi Fransız olsa gerek. Çünkü oyun ilk açıldığında İngilizce seçeneği bile yok. Ama Türkçe yaması var. Fakat spiker'in desteklediği diller Fransızca ve Almanca. Oyunun en sevdiğim yanı. İnternet güncellemesi yapabiliyorsunuz. Bir de Konamı ID'niz ile kazandığınız GP'ler ile özel akesuarlar ve saç stilleri alabiliyorsunuz. Ne bilim işte kabak kafa, taş kafa, rockçı saç stili felan var ama manyak duruyor adamlarda. Maç esnasındaki seyirci ve saha oyuna ayrı bir zevk katıyor. Sahalar bayağı gösterişli duruyor. Kamera efektleri ise muhteşem. Bunlar benim görüşlerim sizinki ters düşüyorsa onu bilemem :D Benden bu kadar. -Bu makalenin yazılış tarihini göz önünde bulundurarak- Yakın zamanda Vimeo kanalıma Pes 2011den videolarımı yükleyeceğim. Yüklediğim zaman burayada atarım. İzlersiniz :D Hem daha iyi görmüş olursunuz oyunu ;)

Yorumlar (3)

Enver Arslan

24 Kasım 2010 18:16

Oynanabilirliği zor yapmaya çalışırken batırmışlar bence pas vermek bile zorlaşmış. Ben sevemedim bu sürümü sırf oynanabilirlik yüzünden. Yoksa grafikler harika. Teşekkürler yazı için.

Furkan ÖZDEN

24 Kasım 2010 19:39

Evet pas atmak biraz zor ama üçgenle daha kolay atılıyor :D Dediğin gibi grafikler muhteşem.

akinorta

1 Şubat 2011 12:54

Evet ben de sırf bu yüzden silip pes2010 a geri döndüm , sonra fifa 2011 dedim nasılmış bir bakayım. Ne olsun fifa eski güzelliğini kaybetti benim gözümde. Şimdi tekrar pes 2011 deyim. Bakalım sonu nereye gidecek bu işin .:))

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.