Call of Duty: Black Ops / İnceleme

Bugün büyük bi' uğraştan sonra Call of Duty: Black Ops'u yükledim. "Büyük bi' uğraştan sonra" diyorum. Çünkü, bi' torrent linki bulmuştum. İndirdim. Sorunlu çıktı. Arkadaşın indirdiği linkten indirdim. Bugün indi ve yükledim.
Oyunun başlangıcı ve menüsü çok güzel. Oyunun senaryosunu tam anlayamadım -Yeni başladığımdan olsa gerek- . Ama bölümler harika olmuş. Hani filmlerde olur ya. Gidenlerin peşinden gitmeyip fedakarlık yaparsın. Burda da o duyguyu yaşıyorsunuz. Örnek vereyim. Düşmanların havalimanından uçakla o kadar merminin arasından kaçmak çokta kolay olmasa gerek. Bunun için sana "Uçaktan atla ve önümüzü aç !" diyorlar. Sizde atlayıp önlerini açıyorsunuz ve onlar gidiyor. Siz kalıyorsunuz... Bir de buradan kaçtıktan sonra, madende başlıyorsunuz bölüme. Adamın hayatını kurtarıyorsunuz. O da sizin madenden kaçmanıza yardım ediyor. Hani havalimanında yakalandınız ya. Herhalde sizi oraya çalıştırmaya götürdüler. Bu bölümden de aklımda kalan çok acıklı bir bölüm var. Bize yardım eden adamın arkadaşı var iri yarı, çam yarması gibi bi' herif. Bunun biz kaçarken bayağı bir faydası dokunuyor. Fakat bir yerde kapıyı açık tutmaya çalışırken altında kalıyor ve siz kapıdan geçip gidiyorsunuz. Ona bakmaya bile fırsat olmuyor. Gözler sizin üzerinizde... Hemen kontrol panelini bulup kapıyı kaldırıyor ve oradan arkanıza bakmadan uzaklaşıyorsunuz...
"Black Ops" meselesine gelirsek, bölümde görmüştüm. Googleda farkettim. Google'a sadece "Black Ops" yazdığınıza takdirde arama sonuçlarının ortalarına doğru siyah özel giysili adamlar çıkıyor. Yandaki resimde olduğu gibi. İlk oynadığımdan olsa gerek, bu adamlar üzerinize ellerinde pompalı öyle bir yürüyorlar ki korkarsınız. Demek istediğim "Black Ops"un bu adamlarla bi' ilişkisi var. Kolayı var... Googledan aratıp bulmak gibi ama oyunu oynayarak bulmak daha eğlenceli gelir insana herhalde.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.