Google adsenseyi 1 günde onaylatmak


Evet duyduklarınıza inanamayacaksınız google adsense nasıl 1 günde onaylanır buyrun konuyu okumayı devam edin evet sabah ben birden adsense alasım geldi başvurdum flan googleden mail geldi adresinizi yanlış yazdınız düzeltim tekrar yolladım bekliyorum gelicek inşallah bizde para kazanmaya başlayacağız. Google adsenseyi nasıl 1 günde onaylatırım diyorsanız 3 maddemiz var. Bende oldu :)
  1. Güzel temizinden bir mail adresi açmak :D
  2. Bloggerden yenibir blog açmak 0 dan kaliteli özgün yazın 3 - 5 tane 
  3. Sonrada blogunuzu googleye kaydedin . 1 günde adsense hazır

Yorumlar (2)

Atakan Kandemir

25 Aralık 2010 21:38

ya ben hiç bu kadar uğraşmadım... adsense almak bir iş değil. orda banka hesabınla ilgili bilgilerini giriyorsun, hesabına küçük bir miktar paraya yatırıyor google (mesala bana 0.65TL yatırmıştı), sen de bunu orda yazıyosun kutucuğa, hesabın sana ait olduğunu doğrulamış oluyorsun. hepsi bu. adresinde doğru olmalı, güzel oluyor google dan posta almak :)

kelebek hücresi

31 Ocak 2011 01:17

benim hesabım sadece 3 saatte aktfleşti insanlar nasıl başvuruyor benim asıl anlayamadığım bu :)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.