Vira

İlk yazı...Başlıkta vira bu nedenle. Demir alıyoruz artık yelkenler fora...
Merhaba demek istedim sadece bu ilk yazımda. Özgür Klavye'nin 'ucu açık' yazar alımı hareketi ile ben de buraya katıldım :)

Ne diyeyim bazen insanın birilerine birşeyler ifade edesi geliyor. Mesafelerin kısaldığı bu yüzyılda da sadece insanın kendi arkadaş çevresi yetmiyor. Herkesin görüşlerini merak ediyor, en azından ben merak ediyorum. :)

Siyaset,tarih ve edebiyat özel ilgi alanlarım.Bu alanlarda bolca yazacağımdan emin olabilirsiniz.

Sadece merhaba demek için artık yeterli sanırım.... Tabi bir de unutmadan yönetici arkadaşlara teşekkürler yazarlık başvurumun kabulu için. Hep beraber yeni paylaşımlara... :)

Yorumlar (2)

Atakan Kandemir

14 Aralık 2010 23:16

hoşgeldin veli kardeşim. elbette kabul edeceğiz :) yeni yazarımızın olarak acizane 15 öğüdümüz; http://www.ozgurklavye.com/2010/11/blog-yazarlarna-15-ipucu.html ;)

aeo...

veli

16 Aralık 2010 13:08

ipucuları okudum...daha dikkatli bir yazar olacağım bundan sonra.

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.