Gidiyorum...

Cumartesi, Ocak 22, 2011 Oğulcan Turhanlar 3 yorum
Merhaba arkadaşlar
Yaklaşık 15 günlük bir süreçte sizlerle 3-4 yazımı paylaştım.Sınav zamanına denk gelmesi sebebiyle biraz az oldu ama, kusura bakmayın..

Konuma geçmek istiyorum.Benim burada yazmaya başlamam siteyi PCNET dergisinde görmem, ve KLAVYEDEN sitemden bazı sebeplerden ötürü soğumamla başladı.Fakat bazı arkadaşların ısrarı ile siteme geri dönüyorum.

Eğer varsa - ki sanmıyorum- takipçilerim beni klavyeden.com'dan( reklam sayılmaz duyuru sonuçta) takip edebilirler.Beni destekleyen ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Buradan ayrılmam buraya bakmama engel değil :) Özgürklavyeyi her zamanki sıklıkla ziyaret edeceğim.

Teşekkürler.

Yorumlar (3)

Atakan Kandemir

25 Ocak 2011 21:06

kaliteli yazıların gözümüzden hiçte kaçmadı oğulcan, yazmak istersen biz burdayız.

Atakan Kandemir

25 Ocak 2011 21:32

bu arada pcnet'in ocak 2011 sayısı mı, bir önceki sayısı mı, kalmışsa almayı düşünüyorum. bu ayki sayısının kapağındaki konular ilgimi çekmemişti ama hatıra olarak alabilirim

Oğulcan Turhanlar

26 Ocak 2011 17:27

Eğer fırsat bulursam, size de ara sıra yazı yazabilirim atakan :) Hiç uğraştırmadan bunca yardımın için teşekkür ederim...Ama siteme dönmem için çok ısrar aldım :) Tabii klavyeden'e sizi de beklerim yorum olsun okumak olsun :)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.