PCNET'e çıkmışızÖzgür Klavye açılışından 5 ay gibi bir süre sonra PCNET dergisinde çıkmış. Ben de bizim yazarlardan Oğulcan'ın bir yazısında bahsetmesiyle haberdar oldum. Konuyla ilgili yazıyı yazma fırsatını da yeni buldum.

PCNET 2010'un son ayında yani Aralık 2010 sayısında ayın sitelerinin, bloglarının tanıtıldığı Piri Reis'in Seyir Defteri köşesinde ilk sayfaya Özgür Klavye'yi de almış ve şöyle yazmış.

"Özgür Klavye kendi blog'una sahip olmayan fakat yine de yazmak isteyen insanları aynı çatı altında toplayan bir blog'cu topluluğu. Siz de kolayca Özgür Klavye yazarlarının arasına katılabilirsiniz."

Yukarıdaki tanıtımda tek eksik kalan nokta; kişisel blogları olan blog'cular da Özgür Klavye'de yazıyorlar. Yine de PCNET'te çıkmak gurur verici.

Ne diyelim, teşekkürler PCNET.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.