Yahşi Cazibe solo keman fon müziği indirin

Şu sıralar son bir kaç bölümdür Yahşi Cazibe dizisinde çalan hüzünlü bir müzik var. Böyle en romantik anlarda çalmaya başlıyor. Kemanlı falan bir fon müziği.

Yahşi Cazibe dizi müziklerinin arasında en iyisi. Diziyi tekrar tekrar izlememe neden olan bir müzik bu...

Parçanın orjinali kime ait bilmiyorum, ara ara bulamadım  orjinal mp3 dosyasını. Ama birileri videodan ses dönüştürüp müziği tekrarlamak suretiyle bir mp3 dosyası yapmış. 

Ben daha iyisini bulana kadar en iyisi bu;

Müziğin MP3 halini beklemeden, buradan direk indirin. | 1 mb 1.06 dk

Hangi müzik bu dediğinizi duyar gibiyim. Şu sahnedeki müzik işte;

Yahşi Cazibe hüzünlü keman sesi müziği dinle, Yahşi cazibe sözsün üzgün müzik videosu, yahşi cazibe fon müziği dinle indir,yahşi cazibe hüzünlü müzik dinle, yahşi cazibede çalan sözsüz müzik dinle, yahşi cazibede çalan üzgün hüzünlü müzik videosu, yahşi cazibe fon müziği indir, yahşicazibe fon müzikleri, yahşi cazibe aybalam şarkısı, yahşi-cazibe, solo, keman, müzik,  indir, mp3, dinle, çalan, slow, müzikleri-indir, dizi-müzikleri, dizi-müziği, fon-müziği. Yahşi cazibe dizisinin solo keman fon müzik dosyasını indirmek için tıkla.

Yorumlar (1)

berna

27 Mayıs 2011 19:11

Cok guzel bi film yaa.. kemal abiyi cok seviyorum <3 cok iyi bir insan

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.