Angry Birds bu kez daha da kızgın..

Çoğumuzun bildiği yeni nesil cep telefonlarında büyük biri lgiyle oynanan oyun yeni serisiyle karşımıza yeniden çıkıyor. Bu kez de Kızgın kuşlarımız Angry Bird Rio adıyla sahnede yer alacak.
İlk çıktığı günden beri bütün ilgileri üzerine çekmeyi başaran oyun Rovio Mobile isimli bir firmaya ait. Günde yaklaşık 200 milyon dakika oynanan oyun iPhone, Android, Symbian derken PC sürümü de çıkmıştı. PC sürümü Intell AppUp aracılığı ile cüzi bir fiyattan satışa sunulmuştu. Ardından Şubat ayında ise Sevgililer günü için özel hazırlanan versiyonunun çıkacağı da duyurulmuştu.Sinirli kuşların macerası şimdi de beyaz perdeye taşınıyor. Buz Devri isimli animasyon filminin yaratıcıları, Angry Birds RIO isimli özel bir film hazırlıyor.

Nisan Ayında Sinemalarda
Nisan ayında gösterime girecek olan animasyon filmin konusunu Angry Birds'lerin RIO'lar tarafından kaçırılan yumurtaları oluşturuyor. Tabi filmde daha önce görmediğimiz ve Angry Birds'lere yardım eden iki yeni karakter de var. Blue ve Jewel isimli karakterler oyuna da dahil olacakmış.
Oyuna da dahil olacak diyoruz çünkü Mart ayında 45 yeni aşamasıyla yepyeni bir Angry Birds sürümü gelecek. Android Market, AppStore ve Ovi Store'dan indirilebilecek yeni sürümün hem tablet hem de akıllı telefon versiyonları bulunacakmış. Aşağıdaki videodan filmin fragmanını izleyebilirsiniz:Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.