Hayat bizi neden yoruyosun?


Hepimiz bugun şok ve acı bir haberle sarsıldık.. Cıvıl cıvıl bir genç kadın aniden aramızdan ayrıldı.. Herkes üzüldü,ailesini , küçük bebeğini ne halde olabileceklerini, Defne Joy'un hayat dolu oluşunu düşünür ve konuşurken bir yandan kendi hayatımızı gözden geçirdik aslında ..
Düşünmediniz mi , bugun ne için sinirlendim, ne için üzüldüm, ne için hayat savaşı veriyorum.. Daha huzurlu , mutlu ve hırslarla dolu olmayan sevdiklerimizin hep yanımızda oldugu bir hayalin içine dalıp gittik.. ve hatta ilk öğrendiğimiz andan itibaren yavaş yavaş kabullenirken bu üzüntülü olayı kendimize elimizde olmadan dersler çıkardık. Biraz da hayatı yaşamalıyım , hayat kısa, küçücük seylere buyuk dertler kederler yukluyorum bundan vazgecmeliyim diyoruz. En buyuk etkilerin hissedildiği ilk günlerde belki biraz uyguluyoruz.
Bir hafta sonra yine günlük hayatın akışı içinde aynı tepkilerde aynı hırslarda aynı hayat savaşında kendimizi buluyoruz.
Aslında hayat mı bizi yoruyor , hayatın düzenini biz insanlar mı bu kadar zorlaştırıp hayatı yoruyoruz bunu düşünmek lazım diyorum.
Sağlık,sevdiklerimiz ve mutluluk hep yanımızda olsun..

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.