Yine yeniden fizy.com

Telif haklarından kaynaklanan sorunlar nedeniyle kullanıcıların kullanımına yasaklanan fizy.com yeniden açılıyor. Hem de Turkcell'in desteğiyle!
Tamamen yasal bir forma dönüşecek olan fizy.com kullanıcılarıyla buluşmak için hazırlıklarını yapıyor.
1 milyonu aşkın üyesi bulunan Türk yapımı bu site sayesinde kullanıcılar yerli ve yabancı bir çok şarkıyı dinleyebilecek.

Artık sadece bilgisayar kullanıcıları için değil cep telefonu kullanıcıları için de büyük bir yenilik olacak. Cep telefonları ile fizy.com'dan müzik dinlemek için ise altyapı da hazırlanıyor.
Gözatmak isterseniz;
fizy.com

Yorumlar (1)

Atakan Kandemir

2 Şubat 2011 02:46

site daha açılmamış. fizy'de benim anlamadığım nokta şu, her aradağın şarkının bulunabildiği bir site nasıl her bir şarkının telif hakkını karşılayabiliyor? bunun yasallaştırılması nasıl oluyor, müyap'a belli bir ücret ödeyince binlerce şarkıyı servis edebilme hakkı mı oluyor, ne acayip bir şey...

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.