Başbakan Erdoğan, Erbakan hoca için Kur'an-ı Kerim okuyor...

Evet Başbakan, Necmettin hocamız(herkesin hocası) için Kur'an okuyor. Malum imam hatip mezunu başbakan. Güzel de kıraatı var.

Bugün tam da bunu düşünüyordum, Erdoğan, Erbakan'ın cenaze namazını kıldırsa diye... Tabi Fatih cami imamı varken ve de başbakan iken bu pek olmazdı ama daha güzeli olmuş, kendi sesinden Kur'an dinlemiş olduk...

Ben tekrar tekrar dinledim. Dinlemeye doyamadım, buyrun siz de dinleyin.video
Etiketler... Basbakan Erdogan Erbakan hoca icin Kuran-i Kerim okuyor... Başbakan Erdoğan, Erbakan hoca için Kuran okuyor. Erdoğan Erbakan için kuran okuyor. Kuran dinle. Kuran izle. Erdoğan kuran okuyor izle. Erdoğan kur-an okuyor izle. Erdoğan Kur'an-ı kerim okuyor izle. Erbakan için kuran okunuyor. Necmettin Erbakan hoca. Hoca için Başbakan Erdoğan Kuran okuyor. Erbakan hocaya Başbakan kuran okuyor. Başbakan, Erbakan hoca için kuran okurken, hoca için kuran okunurken video. Başbakanın kuran okuma videosu, Erbakan için. Erbakan hoca. Kuran dinletisi. Kuran okuyuşu. Erdoğan'ın kuran okuyuşu. Başbakanın kuran okuması. Başbakan Erdoğan kıraat. Başbakan Erdoğan elif lam mim. Başbakan Erdoğan fatiha suresi... BÜYÜK İNSAN, NECMETTİN ERBAKAN HOCAMIZ, ALLAH SENDEN RAZI OLSUN!

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.