Harf Takıntısı

Merhabalar efendim , çok oldu buralara uğramayalı. Geçen zaman içerisinde birçok olay ve hikaye yaşadım. Korkmayın  bunların hepsini anlatamayacağım.1-2 gün öncesinde okulda arkadaşlarla konuşurken ortaya çıkan konu bu yazıyı yazmama neden oldu.
2-3 yıl öncesine kadar benimde (birçok kişi gibi) harf takıntım vardı. Kelimelerimde bazı harfler büyük bazıları ise küçük olurdu.Her zaman l harfini büyük yapardım.Önceleri bunu yaparken büyük bir iş yapıyor zannediyordum kendimi lakin şimdi gülüyorum.Hatta şu vakitte (17:57) bir ergen bozuntusunun facebook durumunu yazayım;

"MaLeSef PiyaSa ßoZuk...

öLmeye deqMiyoR... ÇüNkü 3 kuRuŞLuk kızZLaRa, 5 kuRuŞ deqeR weRdn mi, adaMı 1 kuRuŞ iÇin SaTıyoRLaR...!!!"

Benim durumum üsteki yazı kadar vahim olmasada buna benzerdi :)

Yorumlar (4)

Atakan Kandemir

23 Nisan 2011 02:08

caps lock gençliği.. böyle yazan bi adamı kale almaz insanlar, kurtulduğun iyi olmuş :)

"kAlBiNDe yErYOkSA gÜzeLiM, bOŞ vER bEN aYAkTa dA gİdEriM"

zor oluyormuş yazması :d

Furkan ÖZDEN

23 Nisan 2011 12:50

Ama düzenli ve simetrik olursa güzel duruyor bence. FuRKaN ÖzDeN :)

Atakan Kandemir

23 Nisan 2011 23:17

bir de "ç,ş,ı" gibi türkçe harfleri c, s, i şeklinde yazılması beni deli ediyor... bugün barış manço'nun can bedenden çıkmayınca şarkısının klibini aradım durdum youtube da, çıkmayıcayı "cikmayinca" yazmayan bulamadım!..

Berkay

27 Mayıs 2011 20:45

Gıcık bi mevzu

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.