Need for speed: World İnceleme


Oyunu ilk önce torrent sitelerinden indirmeyi denedim. Hatalı felan çıktı. Güncelleme yapmadı felan. Sonra kendi sitesinden indirdim.Torrent sitelerine göre daha da hızlıydı üstelik. Sonra indirdim. Google'da herkes, habire güncelleme yapmasından yakınıyor.
Ama yolunu bulmuşlar. HashFile.hsh dosyasını Salt Okunur yapınca sorun ortadan kalkıyor ama başka güncelleme gelince onu yapmıyor, eğer oyuna giremezseniz Salt Okunur seçeneğini işaretlemeden oyuna gireceksiniz. Şimdi oyuna gelelim. Oyunun grafikleri, bir online oyun olmasına karşın çok muhteşem ve ben kablosuz internet kullandığım halde, internet açısından hiçbir takılma yok. Bilgisayarı yavaş olanlar grafik ayarlarında Lowu seçse bile grafiklerde o kadar bozulma olmuyor. En güzeli şimdiye kadar ki NFS serilerindeki bütün haritalar burada, oyuna girince tanırsınız zaten. Oyunun en sevdiğim özelliği ise şu, araba yarışı türündeki online oyunlarda yarış yaparken chat yapmak mümkün olmuyor ama T'ye basıp mikrofondan konuşmanız mümkün.
Bir de şöyle bir şey var, böyle sevdiğim diziler, filmler, oyunlar vs. için site, sayfa felan açmaya son derece bayılırım. Mesela Facebook'ta 50'ye yakın sayfam var ve yarısı film sayfası sırf kullanıcı adını benden önce kapmasınlar diye :) Mesela bunun gibi; The Walking Dead sitesi için açmıştım.
Odak noktası şurası; böyle işleri çok sevdiğim halde oyunu oynamak daha güzel geliyor. Umarım anlatabilmişimdir. En sonda söylemem gereken şey şu; oyundaki adım FURKANOZDEN

Yorumlar (1)

Adsız

9 Ağustos 2011 13:30

Çok uzun bir inceleme olmuş okurken sıkıldım (!)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.