Yahşi Cazibe 43. bülümde çalan şarkı Gülüm buralarda...


Ben bazen bir izlediğim diziyi bir daha böyle bir başından bir sonundan parça parça izlerim.

Geçenlerde de Yahşi Cazibe nin 43. bölümünü tekrardan izlemek istedim. Malum dizinin hep son dakikaları daha bir romantik daha bir vurucu geçiyor. Tam o sahnedeyim işte, izledim dizi bitti ve klasik alışa geldiğimiz yahşi cazibe dizi müziğiyle değilde "Gülüm buralarda gecmez zaman, yanımda senden kalan zamansız hasretin var..." şeklinde bitiverdi.


Haliyle bende şarkıya karşı bir sempati uyandı. Kim bu, hangi şarkıcı diye falan aradım araştırdım ve buldum şarkıyı kimin söylediğini. Şarkı Berkay'ın Gülüm şarkısıymış. 


Şarkı şurada mp3 haliyle mevcut, beklemeden direk indirip dinleyebilirsiniz.


Güzel olmuş Berkay şarkısı dizinin sonuna, farklı bir renk katmış. Her final sahnesini iple çekiyorum, seviyorum bu diziyi, 1 saatten fazla sürmesine rağmen iyi idare ediyorlar her hafta...

 
ETİKETLER: Yahşi Cazibe 43.bölümde çalan şarkı. Son sahnesinde. Finalinde çalan şarkı. Gülüm buralarda gecmez zaman Yanımda senden kalan.YahşCazibe 43.bölümde çalan şarkı Gülüm buralarda gecmez zaman Yanımda senden kalan. Berkay'ın söylediği romantik şarkı, müzik; Gülüm. Yahşi Cazibe Gülüm buralarda geçmez zaman. Yanımda senden kalan zamansız hasretin var. Unutmak istesem bile unutamam Sesini duymadan yaşayamam. Sana sarılmadan uyuyamam. Yahşi Cazibe 43.bölümde çalan şarkı Gülüm buralarda gecmez zaman Yanımda senden kalan indir, mp3 halini, indirip dinle. Direk ve tek link Berkay - Gülüm şarkısını indir. Yahşi Cazibe 43.bölümde çalan şarkı Gülüm buralarda gecmez zaman müziği şahane olmuş. Cazibe 43.bölümde çalan şarkı Gülüm buralarda gecmez zaman. Hangi şarkı, hangi şarkıcı? Berkay - Gülüm.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.