Elma sirkesi ile zayıflamak


Yaz ayları geldi, t-shirtler, yazlıklar giyildi. Biraz genişletirsek mezhebi, mayolar, bikiniler, mayokiniler giyme zamanı geldi ve çoğu kişinin ortak derdi fazla kilolar.

Anacuğumun bu konuda ciddi duyumları var. Nerde bir doktor duysa kaçırmaz dinler. Dedi elma sirkesini sabahları aç karnına bir bardak ılık suyla içince yağ yaktırıyor, zayıflatıyormuş.

Araştırdım varmış öyle bir şey harbiden sabahları içilen bir bardak ılık su ile bir yemek kaşığı elma sirkesi yağ yaktırıyor, zayıflatıyor, kalp kaslarını güçlendirerek kalp krizi riskini önlüyor ve ergenlik sivilcelerine olumlu etki yapıyormuş.

Şahidim Google :)

ETİKETLER: Elma sirkesi zayıflatır mı? Elma sirkesi diyeti tabiki zayıflatır. Elma sirkesi faydaları ile elmanın sirkesinin faydalari zayıflamada doktorların tavsiye ettiği diyet. Sirkenin faydaları elmada gizli. Kalp krizi, kalp kaslarına iyi geliyor, elma sirkesi tam bir şifa. Elma sirekesi nasıl yapılır? Marketten alınır elma sirkesi güzel insan. Elma sirkesi yapımıyla ne uğraşacan. Elma sirkesi ile zayiflamak en iyi zayıflama yağ yakma ve yağ eritme ve vücuttaki fazla kilo ve yağlardan kurtulma. Elma işte, şifa niyetine sirkesini için. Kilo vermek, zayıflamak elma sirkesi metoduyla, diyetiyle mümkün.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.