Fenerbaçe şike videosu ve iddiaları 2010-2011

Fenerbahçe'nin şikeli maçlarını her gören göz idrak ediyordu. Spor yorumcuları bile yorumlarında şikeyi anladıklarını belli ediyor ama söyleyemiyorlardı.

Çok ama çok belliydi bu sezonki illegal işler. Görünen köy klavuz istemez. Şampiyonluk bu sene Trabzonspor'a verilir verilmesine de benim asıl yandığım nokta Anelka'lı Fener, Fatih Tekkeli Trabzon zamanlarında da bu olaylar oldu, şampiyonluk yarışının bitimine doğru FB-TS maçlarında Anelka'nın atlayışına penaltı verildi. Aurelio ceza sahasına açılan topu elle durdurdu, TS'ye penaltı verilmedi. Hepsi aynı maç içinde... Ve Trabzon 2. oldu, arada 1-2 puan farkla. Cem Papila'lı Fener'in Trabzon'a karşı olduğu maçı da unutmadık. Ve daha nice sezonları...

Bu seneki Trabzonspor'un inatçılığı ve güzel futbolu Fenerbahçe'yi daha fazla şikeye itmesi hasebiyle 82-82 puan eşitliğiyle biten ligde bu şaibeler daha çok göze battı. Şüpheler ayyuka çıktı.


Fenerbahçe şampiyonluğuna önceden karar verilmişti

Sezon başında tökezleyip duran Fenerbahçe zar zor 33 puan ile Trabzonspor'un 9 puan gerisinde  yerini aldıktan sonra ligin ikinci devresinde imkansız bir na-malupluk serisini tutturması.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında 2,5 -3 metre geriden kritik bir pas alan Alanzinho'ya ofsaytın anında çekilmesi ve sezon boyunca sezonun son maçına kadar hakemlerin aynı şeyi bir iki değil tekrar tekrar yapması.

Fenerbançe Buca'da 3-1 mağlup iken hakem Gökhan Gönül'e kırmızı kart veremedi. Üstelik çaldığı haksız penaltı ile yere düşen Fenerbahçe'yi eliyle ayağa kaldırıp motive etmesi. 30 dk içinde Fenerbahçe'nin 4 gol bulabilmesi.

Eskişehir-Fenerbahçe maçında 1 gollük muhtemelen şikeyi belli etmemek için atılmış golden sonra, Eskişehir defansının Fenerbahçeli oyuncuları adeta tutmamaya gözle görülür bir şekilde özen göstermesi, gollerede bunun yansıması, Semih Şentürk'ün popoyla gol atacak hale getirilmesi ve tüm yorumcuların katıldığı bir ayrıntı Eskişehir'in skoru kabul eden, kendi yarısında uzun uzun paslaşarak zaman geçirme çabaları.

Eskişehir-Trabzonspor maçında Eskişehir'li futbolcuların ikili mücadeleyi kaybettiklerinde dahi Trabzonspor'lu oyunculara yerdeyken peşlerinden sarılarak durdurmaları, iddiasız bir takımın cansiperhane oyunu ve defansı her şeyi anlatması.

Ankaragücü müsabakasında ilk penaltı ve kaleci vakası çift yönlü kollama operasyonunu gibi olması.

Sivasspor müsabakasında 3. kez kaleci vakasına Sivas'ın ofsaytla önünün kesilmesi "Fenerbahçe'nin çoktan şampiyon yapılmasına karar verildi" kanaatini spor kamuoyu nezdinde netleştirmiştir. Maçtaki duraklamalara ve futbolcuların köşe vuruşuna ağır ağır yürümelerine karşın sadece 2 dk uzatma verilmesi.


Ve sonuç olarak Trabzonspor kazandığı şampiyonluğu masada koruyamadığı için elinden alındı.Şimdiden sonra Trabzonspor'a geri verilecek olan şampiyonluk güzel bir sonuç olacaksa da, şampiyon olamadığı ve şampiyonluğun getirdiği 70 milyon lira'ya yakın parayı kasasına koyamadığı için en önemli futbolcularını elinde tutamamasını ve istediği transferleri yapamamasını kim geri getirecek?

AHMET ÇAKAR ŞİKE İMASI & POZİSYONLAR
video


ESKİŞEHİR-FENERBAHÇE MAÇI ÖZETİ  

KALECİLERİN SATIN ALINMASI İDDİASI

SERGEN YALÇIN'IN ESKİŞEHİR MAÇI YORUMU

ETİKETLER: Fenerbahçe şike vidosu ile fener şike video kayıt yaptı iddiası şampiyon fenerbahçe şike ile şampiyonluk düşecek mi? Şampiyonluk gitti hapis gözüktü Aziz Yıldırım. Aziz Yıldırım skandal şike ile küme düşen Fener şike videosu, fener şike telogol programının video görüntüleri, şikeli maçlar videosu ve ofsaytlı maçlar videosu da davaya eklendi. Ahmet Çakar telegolde hakemlerin Fener'in kazanmasını istediklerini iddia etmişti. Yalnızca etikettir. Ama Fenerbahçe şike iddiaları ve şike iddiaları ve Aziz Yıldırım Fener gözaltı haberleri, fenerbahçe 2011 şike haberleri, şike videoları 2011. Fener şikeden kaç yedi. Fenerin şikesi video ile ispatlandığı ve organize suç örgütü kurulduğu iddia ediliyor. Feneri şikeli maçlarını savunan fenerli yazarlar gizliden kamuoyuna yalan pompalamasınlar! Fenerin şike şüpheleri ve iddiaları bence doğrudur! Görülen şike klavuz istemez. Şikeyi skandal videolarıyla koyduk. FB-TS şikeli 2010-2011.


Yorumlar (2)

korsann

19 Şubat 2012 19:28

yavaşlatılmış haliyle bile füze gibi gidiyo toplar allah görüyo kendinizin inanmadığı şeyleri slowmotion yaparak inandırın millete allahınızdan bulun lan!

Atakan Kandemir

20 Şubat 2012 01:49

herkes kendi penceresinden bakıyor... sana göre trabzon, bana göre fener Allah'ından bulsun.. bu taraftar bakışı, ama fenerbahçeli olup da bu olayların olabileceğini kabul edenlerin vicdanlarını alkışlıyorum...

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.