Harry Potter ölüm yadigarları part 2 filmden önce

    Filmlerden sonra hep yazı yazılır da ben bu sefer filme gitmeden yazayım dedim. Vaktiyle Felsefe Taşı'ndan Ateş Kadehi'ne Sırlar Odası'ndan Ölüm Yadigarları'na kadar bütün kitapları ikişer kere okumuş,bütün filmleri de izlemiş biri olarak kendi kendime büyük beklenti içine girdim. Yüzüklerin Efendisi'ni hiç sevmedim, sevemedim. Ama filmlerdeki mükemmelliği hep kıskandım. Bari diyorum şu son film güzel olsa. Neyse kendi kendime birkaç madde yazayım dedim gitmeden önce. Kendimi hazır hissedip filme gittikten sonra bir yazı daha yazarım galiba.

  1. Filmden en önemli isteğim dediğim gibi filmin birşeye benzemesi Yüzüklerin Efendisi'ne ezilmemesi.
  2. Özellikle kitabın sonundaki Hogwarts Savaşı kısmının doğru düzgün genişçe filmde yer bulması.
  3. Emma Watson'a diyecek yok ama Daniel Radcliff'le Rupert Grint'in de artık lütfen oyuculukta gelişmeleri
  4. Snape'in ölümü ve gözlerinden çıkan sıvı kısmının iyi yansıtılması.
  5. Harry ile Voldemort düellosunda hiçbir efektin havada kalmaması,şöyle güzel çarpıcı efekt, müzik kullanılması.
  6. Bir de 19 yıl sonraki hallerini çok merak ediyorum. İnşallah makyajları filan güzel yapmışlardır.Ginny üç çocuktan sonra ne hale gelecek acaba?  
      Umarım film beklentilerimi karşılar.Efsaneyi bitirmeye hazır olduğumda gideceğim filme ama mümkün olduğunca uzatacağım galiba...

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.