Tarkan & Iniesta düeti


Tarkan Barcelona'da forma giyen ünlü futbolcu Andres Iniesta ile bir klip çekti. Klipte siyah pantolon, siyah gömlek ve elinde siyah gitarıyla rol alan Iniesta futbolda olduğu kadar müzikte de yetenekli olduğunu kanıtladı.

Gitarını adeta konuşturan Iniesta: "Tarkan ile düet yapmak keyifliydi, şarkıların ritimlerini çok beğendim kabul ettim, böyle bir hobim olduğunu dünya ilk defa görüyor" diye konuştu.


Bu klipten sonra Iniesta'a twitter'dan yazan ünlü müzik yapımcısı ve doktor Erol KÖSE: "Iniesta ile teklifte anlaşabilirsek ona slow bir albüm yapmayı isterim, kendisi gayet yetenkli bir müzisyen, zaten maçlarını hiç kaçırmadan izliyorum" dedi.

Tarkan'nın ise Iniesta'a duyulan yoğun ilgi nedeniyle sönük kaldığı için ünlünün yakın çevresinden aldığımız duyumlara göre depresyona girdiği ve çıkamadığı iddia ediliyor...


Haber tamamıyla yalandır, asparagastır, tarafımdan uydurulmuştur, sakın haa ciddiye alınmaya. Kliptekiler tabiki Tarkan ile Ümit Sayın ama Ümit Sayın'ın Barçalı Iniesta'a benzerliği az buz değil. Haksız mıyım? :)

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.