Avea tercüman

AVEA şirketler için yeni bir servis başlatmış. Şirketler yabancı iş ortaklarıyla ya da yabancılarla iş görüşmelerinde bir tercümana ihtiyaç duyarlar. Çoğu zaman bir tercüman vardır arada ama tercüman hizmetini AVEA'da veriyor. Tabi kontör ile tercüman yollamıyor size :)

Bence çok akıllıca bir hizmet. Tele konferans yoluyla tercümanı kullanıyorsunuz. Oturdunuz masa başına, konuğunuz, siz ve aranızda handsfree özelliği açık bir telefon. Konuğunuz konuşuyor, hattaki tercüman size çeviriyor, siz konuşuyorsunuz tercüman konuğunuza tercüme ediyor.

AVEA Tercüman hizmeti için 0555 757 58 59 servis numarasını arayarak TÜRKÇE, İNGİLİZCE, RUSÇA tercümelerinizi canlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.