Elif Şafak facebook adresi

Elif Şafak'ın facebook'taki sayfasını takip ediyordum. Gayet resmi gözüküyor zaten ama bir de Elif Şafak'tan video gelince sayfanın ciddiliği perçinlenmiş oldu.

Varsa aramızda Elif Şafak hayranları ve Elif Şafak'tan haberleri, Elif Şafak'ın görmediğiniz fotoğraflarını, romanlarından parça parça sözlerini Facebook.com/Elif.Shafak adresinden takip edebilirsiniz.

Şu sıralar bu tarz facebook fan sayfaları popüler, nasıl ne zaman takip et, beğen'e tıkladım hatırlamıyorum ama Murat Göğebakan ve ayrıca Elif Şafak'ı takip ediyorum. Üstelik ikisinin de pek hayranı sayılmam :) Hele Murat Göğebakan'ın... Yahu ey Murat Göğebakan, git bir şarkı sözlerini ezberle ya... Bir tane tam şarkını göremiyecez mi senin... Değinmişken onun da facebook adresini yazayım eksik olmasın, ayrı bir konu açamıycam şimdi; Facebook.com/MuratGogebakanFan


Bu da Elif Şafak'ın Facebook sayfasını takip ettiğini söylediği teğit ettiği bir videocuk;

Yorumlar (1)

Adsız

12 Mart 2012 19:29

Sayın,Elif Şafak.Size hayranlığımı ve yaptığınız işe saygımı anlatamam.Kitaplarınızı büyük bir keyifle okuyorum Sadık bir okuyucunuzum.Sizi naçizane örnek almaya çalışıyorum.Birşeyler karalıyorum.
kadın,ayağını sıkan ayakkabıları elinde yokuşu çıkıyordu'etrafta bakan gözlere aldırmadan.Bahçe kapısını ayağıyla itti.Ayaklarını soğuk suya tuttu.Ayakkabilarını hep elinde taşımıştı.Bunu fark ettiğinde ise ellili yaşlarındaydı.Balat yokuşu kitabımdan küçük bir alıntu

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.