Meğer Atatürk 10 Kasım'da ölmemiş!


Sabah gazetesi yazarlarından Engin ARDIÇLatife Hanım'ın kızkardeşinin torunu Mehmet Sadık Öke'nin söylemleriyle gizlenen bir gerçeği kaleme almış. 

Atatürk'ün sanıldığı üzere 10 Kasım'da değil 9 Kasım'da öldüğünü ve saat 9'u 5 geçe ölüm saatinin de muhtemelen 10 Kasım gibi uydurma olduğunu, Atatürk'ün aslında sabah 7 sularında öldüğünü, okulların ve resmi dairelerin mesai saati başlangıcına denk getirilmesi ve böylece törenlere katılımın kolaylaştırılması amacıyla kamuoyuna 9'u 5 geçe olarak bildirildiğini açıklamış.

Yazarın yazdıklarına ek bir şeyler katmak isterim. İşin garip yanı şurası bence. Eğer 9 Kasım'da yani 9/11 de ölmüş ise Atatürk, masonların numorolojik olarak takıntılı olduğu 9 ve 11 rakamlarıyla ilintili olması kıllandırdı beni. Biliyorsunuz Atatürk'ü masonlar mı öldürdü, doktoru  masondu, yanlış tedavi uyguladı, Atatürk ölmeden önce mason localarını kapatmıştı diye birçok iddia var zaten.


Engin ARDIÇ'ın yazısını  buradan okuyabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Adsız

12 Şubat 2012 02:59

Atatürk ,9 kasım öğle ezanından sonra hayata gözlerini yumdu.Bunu söyleyen Hasekideki doktorun yardımcısı olan bir asker...Doktorlar saraya geldiğinde Atatürk'ün naaşı bir alt kata indirilip buz kalıpları konmaya başlanmış.

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.