UEFA: Trabzonspor şampiyon


UEFA resmi sitesinde Trabzonspor'a şampiyonlar ligine direk katılma hakkını verdi Fenerbahçe'nin avrupa seferini durdurdu.

Fenerbahçe şike iddiaları, Aziz Yıldırım'ın basına sızan ses kaydı dökümleri, Trabzonspor'un ligin bitiminden itibaren lige ve federasyona feryadı ve bence en önemlisi Galatasaray'ın şikayeti üzerine üzerine şike savcısı UEFA'nın disiplin kurulunda görevli emekli savcı gelmesi bu gelişmeye etken oldu.Özet olarak UEFA şampiyonlar ligine Trabzonspor'u göndererek bir nevi şampiyonluğu Fener'den aldı Trabzon'a verdi. UEFA'nın sitesinde ki duyurusundan sonra, TFF'nin sitesinden, Fenerbahçe'nin sitesinden de açıklamalar geldi.


Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.