Taksimde meydan dayağı!


Taksim'de meydan dayağı!
Kısa boylu şişman ev kadını, 1.90lık deri pantolonlu kovboy şapkalı adama meydan dayağı attı. Taksim meydanında yaşanan olayın ayrıntılarını olayın görgü tanığı olan, 37 yaşında taksi şoförü Rıza Gönül’den dinliyoruz.

‘’ Ablacım, ablaa! Dayak olayını mı soruyonuz? Gel ben biliyorum hepsini. Gördüm ben anlatayım sana. Şimdi ben tam bi müşteriyi bıraktım, döndüm buraya, Marmara otelinin karşısına. Bura bizim yer oluyor. Memet ağabeylerin yanına park ettim. Arabada sigara içemiyoz ya ablam, çıktım dışarı bir tane yakayım diye. Tam tüttürüyorum sigarayı böle… yalnız abla be bi sigaran var mı? Acayip canım çekti! Oo malbuş alıyorum bi dal!... He ablacım ne diyordum, çıktım tüttürüyorum. Bir baktım karşıda maymun gibi bi herif. Kafada şapka, altında tayt gibi, ibne gibi bir pantolon affedersin, dolanıyor sokakta. Ben bunu önce turist zannettim ‘lan tipe bak mına koyim, memleketin çivisini bunlar çıkardılar’ falan dedim. İlk gördükten beri gözüm tutmadı yani bunu. Tam adamı kesiyorum, uzaktan bi karı koşarak gelmeye başladı. Karıya da baksan, kısa böyle, nah bu kadar, çirkin şişman bişey. Aynı bizim Salih’in karısına benziyo. Dimi lan Salih! Ehehue..  neyse ablam karı uzaktan geldi, bağırmaya başladı, car car car car ama nasıl! Susmuyo karı, bir de lanet bi ses, o kadar mesafeden geliyo Allah çarpsın. Adamı dinden imandan çıkarırlar yeminle. Adamın beynini yedi; yok senin burada ne işin var da, hayvan herif, it herif falan filan derken adamın gelişine bi koydu çantasıyla! Ben ‘hassiktir’ dedim, attım sigarayı 5-6 adım yaklaşırım, arkadaşlarda burda yanımdalar, dedim bi durum olursa gireriz sonuçta. Baktım verdikçe veriyor çantayı, karı ne koyduysa artık içine, tencere tava mı getirmiş nedir artık  indikçe iniyor herifin kafaya. Dedim adam şimdi basacak tokadı Allah ne verdiyse devirecek kadını yere. Adam da dev gibi haa, şapkalı mapkalı top falan ama izbandut kadar. Ama baktım herif ellerini böyle… Salih abi şu sigarayı bi tutsana… aha böyle ablacım yere eğilmiş kafasını tutuyo. Dedim vay senin erkekliğine bea!  yazıktır ulan bıyığından utan, mantar gibi karıdan dayak yiyosun! Sora bi gülme aldı bizi burda, gül Allah gül, iyice de meraklandık yaklaştık. Karı o sırada vıdı vıdı konuştu, sora bastı gitti. Adam da hiçbir şey olmamış gibi kalktı, yürüdü. Dedik ellemeyelim adam utanmasın zaten erkeklik falan kalmadı herifte. Bi arkadaş ‘abi problem var mı?’ diye sormuş, cevap falan vermemiş, şarkı mı sölüyomuş ne? Biz de bişey anlamadık. Ablaa, şimdi nerde çıkacak bu, hangi kanal?’’

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.