Aydınlar: Şike var

İstifa eden eski TFF başkanı (Fenerbahçeli olduğu gelmeden önce de biliniyordu), üstü kapalı olarak; "Şike var, Fenerbahçe bu işten yırtarsa benim de adın memo olsun ulen, sayemde nefes alıyorsunuz bir de bana yükleniyorsunuz, şamaroğlanımıyım!!!" anlamını çıkardığım bir demeç vermiş

Mehmet Ali AYDINLARIN şok sözleri;

"Fenerbahçe dava sonucunda beraat eder, disiplin kurullarında suçsuz bulunur ve CAS'tan davayı kazanırsa, parayı tahsil etmeleri için Federasyona gitmelerine gerek yok. O durumda 45 milyon Euro'luk tazminatı cebimden ödeyeceğim"


Adam daha ne desin, şike var kardeşim, dosyaları gördüm kurtuluşunuz yok mu desin?.. Ki aslında demiş kadar olmuş. Zaten şurada da şike var mı sorusuna: "Hiçbir şey olmamış diyemedim. 70 klasör tape var. Bunları ben yazmadım..." diyor.


"Fenerbahçe yöneticileri kulübü süratle uçuruma götürüyor, bunun vebalini öderler. 100 yıllık kulübe bu çamuru bulaştırmışlarsa, Fenerbahçe'nin maddi manevi zararını karşılamaları için dava açacağım"

Burada bulaştırmışlar(sa) deyip her ne kadar sözlerini sadece bir iddia, biraz da korkarak bir sitem havası katmışsa da belliki Fenerbahçeli olarak kulübün başına gelenler adamı üzmüş ve korkunç sonun hesabını vermeleri için Fenerbahçe adına yöneticilere dava açacağını söylüyor.Aklıma gelen bir şey daha var burada, şike yapılmışsa yapılmış bitmiş, Fenerbahçeli yöneticilerinde bir şey yaptıkları yok adamlar işlerine bakıyorlar, peki Aydınlar neden Fenerbahçe yöneticileri kulübü süratle uçuruma götürüyor diyor? Acaba işleri sıkıya alıp, gizliden gizliye mesajlarla veya şantajlarla benzer şikeler "aynı tarifeden" denilip uygulanıyor mu? Zayıf bir ihtimal belki ama olmayacak şey de değil. Burası Türkiye, olur öyle...


Haberin kaynağı: 1 | 2 

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.