Chrome gizli modda güldüren ifade

Chrome'un gizli mod diye bir işlevi var. Merak eden bilgisayarında Chrome tarayıcı yüklüyse tarayıcıya girdikten sonra sağ üstteki ingiliz anahtarındaki menüdeki "Yeni gizli pencere" seçeneğine tıklayabilir. Bu zımbırtının işlevi şuymuş;

- İnternette gezinirken tarayıcınızın internet geçmişinde gezdiğiniz sitelerin kaydedilmemesi.

Burada Chrome'un gizli mod yanlış anlaşılmasın, o kadarda gizli değil diye uyarı yapmış ama ne uyarı. Son maddeye bir bakın:Gizli modda gezerken arkanızda biri varsa sizi görebilir diyerek uyarıyor Google :D


Bu işin komik yanıydı. Bunun dışında üsteki maddelerdeki hayatın acı gerçeklerinden bahsetmeden bir komediyi daha burada sonlandırıyorum.

Yorumlar (3)

Emre

16 Eylül 2012 18:42

Merhabalar , aslında buraya böyle bir yorum yapmak doğru değil biliyorum. Kusuruma bakmayın. Yazar olmak için başvuru yapmıştım ama cevap gelmedi.
Kabul edilmeyeceksem bile bir mesaj ile iletilirse çok sevinirim gerçekten...
İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

ozgurklavye

16 Eylül 2012 22:38

Emre bey, kusura bakmayın. Mesajınız gereksizlere düşüp silinmiş. Yeni bir şey iletişim sayfasından gelenlerin gereksize düşmesi. Ben de siz deyince farkettim epey bir postayı o şekilde değerlendirememişiz... Yeniden iletişimden yazarsanız gmail hesabınızı da belirterek, davet gönderebilirim. Uyarınız için teşekkürler.

Emre

17 Eylül 2012 15:13

Tamamdır gönderdim. Teşekkürler.

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.