RUHUMA NE İYİ GELİR?


RUHUMA NE İYİ GELİR?-GÜNÜN MESAJI


Ruhunuzu ve bedeninizi dört duvar arasına mahkum etmeyin; bugün çektiğim kart 'Doğayla bağlantı kur' kartı.
Beden ve ruh arasındaki uyumu yakalamanın önemli yollarından biri doğada zaman geçirmek. Bizler kendimizi şehir hayatının  monoton yapısına öylesine kaptırdık ki, örneğin bir ağacın bize nasıl iyi gelebileceğini unuttuk. İşimizle, para durumumuzla, sorunlarımızla o kadar bir olduk ki ; meselenin kendisiyiz adeta. Stres bizi ele geçirdi, oradan nasıl çıkacağımızı hatırlamaz olduk. Yardımlar sonsuz ve çeşitli, Yaradan bizi asla sahipsiz bırakmamıştır ama siz talep etmezseniz, yürekten istemezseniz rehberliği görmez olursunuz.

Özellikle ofiste masa başında çalışan insanların işi çok zor, kendilerine zaman yaratmaları hiç de kolay olmuyor, biliyorum. Bu nedenle, küçük molalar da her varlık, kendine neyin iyi geldiğini tespit edip, uygulamalı. Bazı şifalı taşların bilgisayar başında çalışanlara iyi geldiği, enerji verdiği, enerjiyi temizlediği biliniyor. Bazı kadim mantraları, kendim de uyguladığım ve işe yaradığı için önerebilirim.(Ben SEDA BAĞCAN' ı dinliyorum)

Farkındalık; sorunun tespiti kadar, çözüm için de uğraşmak demektir. Bizler hep sorunları sıralıyoruz, şikayet edip duruyoruz ama en ufak değişime direniyoruz.'RUHUMA NE İYİ GELİR?' sorusunu , varlığınızdan esirgemeyin. Cevapları unutmamak; kendinize vereceğiniz en güzel hediye. Okuyan her varlığı saygıyla selamlıyorum.


NAZLI AKIN

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.