Ben de artık buradayım

Merhaba, artık ben de özgürklavyeden bir yazarım.

Çok ilginç geliyor yazarım demek. Gerçekten öyle miyim değil miyim bir türlü karar verdiremiyorum kendime. Beni mutlu edenin ne olduğunu tam kestiremiyorken birden ''özgürklavye'' çıktı karşıma. Çok ilginç bir hikayeden geçtim buralara gelene kadar ve şimdi gerçekten mutluyum. Artık sevdiğim şeyi yapmak için zaman kollayacağım her gün yazı yazmak için konu düşüneceğim bunlar gibi birsürü şey.

Uzun zamandır gerçek mutluluktan uzaktım. Gerçi gerçek mutluluğun ne olduğunu hiçbir zaman tam belleyememişimdir fakat bugün anladım ki gerçek mutluluk insanın en'leri arasından ulaşabildiği başarabildiği güzel şeylermiş. Kendi başıma deneyipte beceremediğim ve sonunda hep ''yine olmadı'' diyip bazen hüzünle bazen sinirle geçirdiğim tüm anların hediyesi bana özgürklavye.

Yüzümdeki tebessümün oluşmasına sebep olan, olabilen herkese çok teşekkür ederim. Ben artık pes edilmediği sürece mutluluğun peşlerimize takılacağına inanıyorum, size de tavsiye ederim. Mutlu olmak herkesin hakkı ve bence biz buna değeriz..

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.