Kişisel yalnızlıklarımızKendimizi ağaçtan düşen yaprak kadar  yalnız  hissettiğimiz anlar olmuştur  hayatımızda. İçimizde tarif edemediğimiz duyguların olduğu, çıkıp yürümek hatta koşmak istediğimiz anlar... Yürümek sadece yürümek nereye gittiğimizi  bilmeden  hiçbir şeyi önemsemeden ...
Hepimiz bir parça yalnızızdır aslında hayatta. Bazen duygularımızı yaşarken, bazen düşüncelerimizde, verdiğimiz savaşlarda, nefes aldığımızda ve  belki de uğruna öldüğümüz aşklarımızda. Her ne olursa olsun en büyük güç de kendimizizdir. O içimizdeki güç her savaşı kazanmamız için yeterlidir. İç sesinize kulak verin. Emin olun yanlış yolda değilsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.