Video: Fetih 1453'e güldüren ve düşündüren yorum


Daha önce Fetih 1453 filmini bir tane benim yazım bir tane de yazarımız Ceylan Eren'in bir yazısıyla yorumlamıştık. Ben filmdeki tarihsel hatalarla alakalı, Ceylan arkadaşımız da Fetih 1453'ün çekim aşamasında yapılan haksızlıklardan bahsetmişti.

Şimdi buraya ekleyeceğim Serdar Tuncer'in yorumu, yorumdan ziyade bambaşka, takdire şayan başlı başına bir performans olmuş.

Bu arada bu video sayesinde TGRT'nin evliya filmlerinde ve bilimum dini yapım filmdeki mübarek adam dublajlarının rahmetli Agah HÜN tarafından yapıldığını öğrenmiş de oldum. Baştan sona tekrar tekrar izlenebilecek bir video yorum olmuş, ağzına sağlık Serdar Tuncer.


Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.