Legend online oyun incelemesi


                                                          Legend Online Nasıl Bir Oyun

Oyun incelemelerim arasında bu gün legend online adlı oyunu sizler için değerlendirdim ve bir genelleme yaptım.

Oyun aslında metin iki veya knight online gibi oluşturulmuş bir oyun. En avantajlı özelliğine bakarsak indirmeden de oyunu oynayabiliyor olmamız kullanıcılara büyük bir katkı sağlıyor. Dileyen olursa indirilip de oynanabiliyor. Oyun da görsellik oldukça iyi dizayn edilmiş bu da bir artıdır oyuncular için.

Oyun aslında iki şekilde ilerliyor hem karakter olarak güçleniyorsunuz hem de genel olarak güçlenme gibi bir durum konusu.  Karakterinizi birinci levelden başlıyor seviyeniz her gün artış gösteriyor. Her seviyeden sonra ilerlemek biraz daha zorlaşıyor.

Ekstra özellik olarak binalar bulunmakta oyun içerisinde. Akademi, meclis, kahraman sarayı, çiftlik ve buna benzer binalarımız mevcut.  Bunların seviyelerini yükselttikçe daha fazla üretim elde edebiliyorsunuz oyunda. Her yerde savaş yapılmıyor oyunda. Bu savaşlar için özel olarak hazırlanmış amfi tiyatro, Ek grup sahnesi, meydan okuma ve grup savaşlarına katılıp savaşlar yapabiliyorsunuz. Bunun yanında birlikler mevcut oyunun içerisinde herhangi bir birliğe katılıp daha da güçlene bilirsiniz. Birlikteki insanlarla chat ve sohbet edebiliyorsunuz. Bilmediklerinizi öğrenmekte oldukça faydalı bir birim.

Karakteriniz için çok güzel kıyafetler alabiliyorsunuz ancak savaş yaparak alabilirsiniz bu güzel kıyafetleri. Oyunda 3 farklı seçenek var. Büyücü, Yaycı ve Savaşçı, Bu karakterlerden birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Her karakterin de kendine özgü kuvvetleri, Eksileri ve artıları mevcut karakter seçerken dikkatli olmak gerekiyor.

Günlük görev kavramı bu oyunda da var. Her gün yeni görevler açılıyor ve bu görevleri yapıyorsunuz.  Oyun içerisinde kurulmuş pazar meydanı var. Bu alanda gerçek para ile bazı özellikleri alabiliyorsunuz. Ayrıca kendinize ait olan bazı eşyaları da bu alan da satabiliyorsunuz.

Level atlamak için gerekli şey exp dir. Türkçe karşılığını tam olarak bilemiyorum. Ancak bunu ne kadar fazla bulursanız ve doldurursanız o kadar fazla yüksek dereceye ulaşmış olursunuz.

Kendi karakterinizin dışında sizlere yardımcı olması açısından yardımcı karakterler bulunmakta. Mızraklı, Kılıçlı, Süvari, Periler ilerledikçe bunları da kullanabilirsiniz. Oyun oldukça tutulan bir oyundur. Meraklı arkadaşlara benimde tavsiye edebileceğim oyunlardan birisidir.
Oyun hakkında sorularınız olursa cevaplayabilirim.
Gönderen: Mehmet Web sitesi: http://www.sohbettube.com


Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.