(M)Aşk

Kusura bakmayın sözcükler yoracağım bu gün sizi! Soracağım geçmişinizi, bin pişman edeceğim gelmişinizi!
Nasıl söylenir o sahte yalanlar bir dizi? Tüm insanlar anlaşmış gibi, herkes suçlu ama herkes masum; yeni doğmuş bebek gibi!
 Benim kavgam aşk, benim kavgam sevgi, belki de şizofreni...
 Onlar mı görüyor çoğunlukla gerçekleri ondan mı diyoruz onlara deli? Ya da azınlıkta oldukları için mi yüzde 1 ihtimali gibi?
  İnsanlar kendini yaşamaya öyle vermiş ki, dünya nimetlerine öyle tapmış ki aşk yaşıyolar bir nevi. Meta aşkı! Uyandırabilene aşk olsun!
 Herkes yalana tapmış, paraya tapmış, mala tapmış.Hani o bir dizi yalan? ''seni seviyorum'' lar kara borsaya düştü.
Herkes aşık olup sevebileceği bir insan ararken aşık olmayı, sevmeyi unutmuş. Sonra da neden mutsuzum diye sorup cevabını diğer insanların sadakatsizliğinde, güvensizliğinde bulmuş...Adam gibi aşık olup sevene de ''Aşk sevgi gelip geçer '' yalanını anlatmışlar. Hani aşk arıyordun ne oldu dememiş kimse de o zavallılara...
Daha çok denecek söz edilecek küfür  var. O kadar çok ki onların taptıkları para kadar! Şimdilik benden bu kadar, hayatta sevdiklerinizi ihmal etmeyin, hiç bir şey için kırmayın çünkü değmiyor, sizi kırmalarına da izin vermeyin çünkü bir şey için kıran insan size beklediğiniz sevgiyi vermiyor!

Yorumlar (2)

Guest

17 Şubat 2013 00:40

düz yazı ve şiirin aşkı <3

Atakan Kandemir

17 Şubat 2013 00:45

Şiir gibi bir yazı olmuş.

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.