Vay annem vay!

Günümüzde reklamlar çok değişti ve gelişti! Anlayacağınız her türlü mesajı alır oldu insanlar izledikçe.
Sevgiyi ve hüzünlü kavuşmaların anlatılacağı zaman hep anne profilinin kullanılması, hemen vazgeçebileceği ve kazık atabileceği insanlar olarak da kız-erkek arkadaş profilinin kullanılması denkgelmesi ne tuhaf! Güzel bir kavuşma, sevgi anı insanın sevgilisi ile daha duygusal değil midir aslında?
Kimse olaya benim gözümle bakmamıştır belki de, ama burada çok ince bir nokta var.
Bazı şeyler küçüktür önemsenmez , bazı önemli durumlar da küçük şeylerden kaynaklanan birikimlerden oluşur bunu unutmayın.
Bu ve bunun gibi önemsenmeyen bir çok şey birer puzzle gibi birleşir ve bir fikir oluşturur. 
Bu yüzden ne tv çok izlerim , ne de reklam. Ben kitap okuyarak, araştırarak, argüman yaparak fikir edinme taraftarıyım. Toplumdaki bu tarz gelenek haline gelmiş düşüncelerle değil! 

Hepimiz birer anne baba veya anne baba adayıyız.Ebeveyn olmak eğitimci olmaktır. Biz doğru düşünmezsek, özgün olmazsak nasıl bu eğitimciliğe layık olabiliriz ki?
Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.