Eski sevgiliyi unutmanın yolları

Daha önce "Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları" başlıklı bir yazı paylaşmıştım. Bu seferde Eski Sevgiliyi Unutmanın Yollarını yazacağım...

1- Onu düşünmemeye çalışın
Eski sevgilinizi hayatınızdan çıkarmaya başlamak için yapmanız gereken ilk adım onu düşünmemektir. Biliyorum " o kadar kolay mı ? " diyorsunuz ama eğer eski sevgilinizle bir daha eskisi gibi olamayacaksanız, o sizi tamamen bitirmişse; EVET O KADAR DA ZOR DEĞİL!

2-Kendinizi odaya kapatmayın.
Kendinizi odalara kapatmanıza, cezalandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Sonuçta hayat devam ediyor ve bu hayatta tutunabilmek için geçmişte kalanları değilde gelecekte bizi bekleyenleri düşünmemiz gerekir.

3- Hadi çıkın biraz ortaya !
Evet çıkın ortaya. Hep evde oturmaktan sıkılmadınız mı ? Farklı bir şeyler yapmak size de çok iyi gelecektir. Her yer senin karışanın yok, özgürsün. Şimdi dışarı çık; gez, toz, eğlen...

4- Arkadaşlarınla vakit geçir.
Arkadaşlarınla eğlenmenin tam zamanı. Neden onlarla buluşup bir yerlere gitmiyorsun. Emin ol arkadaş ortamında eski sevgilin aklının ucundan bile geçmeyecektir. 

5- Sosyal medyadan uzaklaşma!
Evet uzaklaşma. Ne yani sevgilinden ayrıldın diye tüm hayatını bitirecek misin ? Buna değer mi ? 
Ama sakın özledim,geri dön, pişmanım gibi aptalca şeyler yazma !

Hadi bakalım şimdi hayat yeniden başlıyor. Git ve anı yaşa !

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.