Acı kahve
Oysa ki ben sadece şu küçük dünya içindeki küçücük dünyama minicik bir dünya kurmak niyetindeydim... Kimseleri mutsuz etmeden elde ettiğim  küçük mutluluklar peşindeydim. Sadece kahvemi huzurla içmek istedim acı da olsa... Kime ne zararı oldu bu isteklerin, neydi beklentileri anlayamadım, acı kahvemden keyif alamaz oldum...Birileri küçük dünyanın içine kurduğum minicik dünyamdan rahatsız oldu...onlar kahvemi içip, fincanımı kırdı gitti kahveme zehir attılar , ben de bundan sonra onlar gibilerle asla kahve içilmeyeceğini öğrendim..
Acı kahvelerinizi ikram edeceğiniz insanları iyi seçin. Onları değerinizi bilen , kahvenizi içtikten sonra 40 yıl değil 1 gün bile hatırınızı bilmeyen insanlara vermeyin.. 
1 tutam kahvenizden daha değerli olamayan insanların hayatınızı acıtmasına izin vermeyin asla...

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.