Adın aşk

İnsanın aklına gelen başına gelirmiş ya bazen.. Ben aşkı düşündüm sen geldin, seni düşündüm aşk geldi bana.. Aşk sardı beni..Aşk kuşattı..Aşk giymiştin sanki.. Aşk kokuyordun.. Sen beklenendin.. Sen özlenendin.. Hesapsız ve çıkarsız sevginin habercisi gibi geldin..
Aşk yok diyenlere umut, var diyenlere kanıt , bana ise en büyük yanıttın... 
Tüm peşin hükümleri yanılttın.. 
Çıkarcı ,menfaatçi, adına aşk denmiş tuzaklara inat ; hayattın sevdaydın candın.. 
İçindeki çocuğa küsmemiş benim içimdeki çocuğu görmeyi başarabilendin.. Öyle özel öyle kutsal oldun ki benim için ya biterse diye yaşamaya kıyamadığım oldun. Çölde binlerce yıldır kalırken bulduğum bir bardak suyu, bu susuzluk hiç bitmesin diye yudum yudum içer gibi anları anıya dönüştürdüm..  AŞKımı hecelere bölüştürdüm.. Beynimin saklı kalmış en karanlık labirentinin en çıkmaz sokağına sakladım ki seni düşüncemde hep kalasın sen oradan hiç çıkmayasın...
Bir filmin en sevdiğin sahnesini tekrar tekrar izleyip bıkmamaktı adın .. O hazzın,o heyecanın,o tutkunun ta kendisiydi işte beni tanıştırdığın... Tanıştığıma memnun oldum cümlesinin kalıbından çıkmayı başarmasıydı!
Sahi nasıl yaptın bunu ve nasıl gitgide büyüyorsün içimde, nasıl başardın? Buna cevap veremememdeki neden miydi sırrın? Bu sırrı çözmek istemiyorum asla.. Bu sırrı yaşamanın verdiği mutluluğu istiyordum zaten ben.. Bu büyünün bozulmaması olacak işte benim EN GÜZEL HİKAYEM..
Gelişin olsun gidişin olmasın benden sevgili! AŞKıma hoş geldin...http://www.youtube.com/watch?v=f_R8tfKlavIYorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.