Hayat sen gülünce iyidir

Cuma, Temmuz 12, 2013 nadiye gül saka 0 yorum
İyi günler, iyi geceler… Söze hep böyle başlanıraslında bu size evrenin bir mesajı sürekli “iyi ol” demek peki hayat bu kadariyi mi? sizce hala iyi demek için bazı sebepleriniz vardır elbette evet herzaman her şey yolunda gitmez ama hala nefes alıyorsan hala kalbin atığındaneminsen hayat iyidir. Bazen olaylara takılmadan gülüp geçmeyi bilmelisin eğerbilmiyorsan hayat berbattır işte o zaman çekilmez hal alır kimin hayatımükemmel ki senin iç çekip gıpta ettiğin adamların kim bilir ne sıkıntıları vardır.
Bazen çaresizmiş gibi düşünürsün işte o zaman dimdik durup güleceksin, güleceksinki hayata hiçbir şey seni ezemeyecek hiçbir şey canını yakamayacak. Bunubaşardığın an hayat iyi olacak o zaman hayat senin hayatın olacak o zaman sen, sen olacaksın başkasının hayatı değil seninhayatın olacak senin hayatın iyi olacak. Şimdi zırlamayı bırak ve güzelgünlerine gül… hayat sen gülünce iyidir…unutma sen varsan hayat vardır,yoksanyoktur...NADİYE GÜL SAKA

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.