Merhaba blogdaşlarım..!

Merhaba merhaba benden herkese
Merhaba blogdaşlarım.! 
Ben internet yazı hayatımda yeni, daha önceki yazılarımdan ufak tecrübeliyim. Ben bu olayları pekte anlamam ama artık yavaş yavaş tecrübe de kazanacağız artık.
 Ben aranıza bugün katıştım ve bunun şerefine hem ilk yazımı yazayım hem de bu amaçla birazda size kendimi tanıtayım diyerekten oturdum klavyemin başına. Edebiyata gönül veren insanlar çoğunlukla yazmaya meyillidir. Ben daha önceleri de kalemimle defterlerimi deneme tahtası misali kullandım fakat pek becerikli olamadığımı şimdi anlıyorum. Yazı yazmayı alışkanlık haline bu sene getirdim. çünkü ödev vardı. Bu yazılar benim için hiç bir zaman külfet gibi gelmedi. Sonraları düşündüm de ben yazabiliyormuşum. sonra meslek hayallerim bir şeye dönüştü: Yazarlık. Çok sorguladım bu meseleyi çünkü patadanak yazar olunmuyordu ve bu gibi kişiye ve zevke göre değişen tamamen beğenilere yönelik olan sanat yapmak zor. Kalem tecrübesi olmayanın kalemini kırıveriyorlar.
 Bilindiği üzere yazarlığın her hangi bir okulu yok yani tescilli yazar veya 'okumuş' yazar diye bir şey yok meslek garantisi yok. Bu yüzden ne yapayım edeyim bu kazandığım alışkanlığı kaybetmeyim diye yazamaya devam edeyim dedim. Tamam ajandalara yazmak güzel ama beni ajandam dışında duyan kimse olmuyor maalesef ki. Bu yüzden kelimelerimin sesini daha çok çıkartmak için bu yolu tercih ettim. Böylece kelimelerim biraz ses çıkartacak ve cümlelelerimle de ben bağırabilecektim. 
 İşte burdayayım sayın bunu okuyan kişi ve şu an yazının burasına bile geldin bak. Bu yazı kısa oldu. Aslında kelimelerimin  musluğu açılınca kendimi frenleyemem ama bu bir nevi giriş, tanıtım yazısı yani bu benim yazıgramanım(fragmanım) sayılabilir. Gelecek yazılarımın daha güzel ve doyurucu olacağına emin olabilirsin sayın okuyucum. ben ve sen elinden tutulmayı bekleyen yazarlarız. Helese ben çünkü ben buralarda yeniyim. Bana destek olmanı dilerim yorumlarınla. 

Diğer yazılarda görüşmek dileğiyle...

Edebi Kız.

Yorumlar (1)

ümit özell

1 Ağustos 2013 07:15

sayın bunu okuyon kişi çok başarılı olmuş :)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.