Benim de sevgilim oldu tamam mı?

16 yaşına kadar yaşayıp arkasından konuşabileceği , kafasına esince küfür edebileceği sadece bir sevgilisi mi olur insanın abi ? Liseye başlayana kadar sevgilisi olmamış biriyim la ben . Birgün yaşıtlarıma özendim . Dedm benim niye yok . Okulda rastgele tanıştığım kızlardan teki . Hemşeri sayılıcak cinsteniz parsellerde oturuyorum Firuzköy de oturuyor . Dönem dönem olan sonradan geçen alışkanlıklarım listesinde o dönem milletin burnuyla oynamak var. Ben bunun bir kaç kere burnuyla oynadım kanka ayağındayız o zaman daha . Bir akşam muhabette ederken öyle bir yerde durdu ki anlatamam . Anlatamam hatırlamıyorum çünkü . Dedim çık benimle . Alışkın değilim böyle şeylere bi anda gitti klavyemden. Tabi msn , facebook aşklarından sonra whatsapp aşklarının temsilcilerindendik biz . Whatsapp dan ettim ben teklifi . - Yaa hayırrrrr dedi . Sonra -Tamam ben sana çıkma teklifi ediyorum . dedi. Gözüm ne kadar körmüş benim . Bu fırsat kaçarmı o ettik den sonra -Hayır yağğ demek vardı . Ama peki demişimdir büyük ihtimal biz çıkmaya başladık . Hayatım boyunca muhtemelen yaşabileceklerimin en uzunu olan 14 saatlik ilişkim başladı . Allah ım beni yine o mükemmel sınama tekniklerini kullanarak bunun bi arkadaşını musallat etti bana. Kız diyo ki - X i ben senden daha çok seviyorum . Allah ım aksini iddia etmediğimi anlatamadım kıza Neyse ertesi gün okula geldim . Koca okul bizi konuşuyo ya la . Yani 9 lar . Gelen dalga geçiyo giden dalga geçiyo . Kızın adını havaalanı koydular. Yani kızın alnı açıktı . 35 kilodan fazla gelebilme ihtimali benim coğrafyadan geçebilme ihtimlimden daha az . Fizik desen yok ki ileride evlensek ben hayrıma sevişicem o derece . Bunun 5-6 tane kezban arkadaşı yanımızdan ayrılmıyo . Tam 14. saat dönümümüzü kutluyorduk ki whatsapp dan -Siktir ayrıldık biz . Mesajını attım bitirdim . Hiç unutmam hala hafıza kartımdadır . Bu bana " Sana ben şiirler sözler büyüttüm sana ben ... aşklar büyüttüm söyleyemedim " diye bi şarkı var ya onu atmıştı . Ne zaman duysam aklıma bu gelir . Bir gün yine duydum bu şarkıyı buna dedim - La x falan filan şarkısını duyunca hep aklıma geliyon -Ahmet bu senmisin inanmıyorum -Niye ki ... -Sen benim hiç aklıma gelmiyorsun Haspam sanki ben aylardır seni düşünüyom özgüvene bak . Ama cevap vermedim ondan sonra ben buna. Hala okuldakiler dalga geçerler benle . Resmen ergenliğime kara leke sürdüm ama HATASIZ KUL OLMAZ DOSTLARIM ... ahahahahh Görüşmek üzere...

Yorumlar (1)

X

19 Ağustos 2013 23:08

Çok güzel bi yazı olmus ellerine sağlık özellikle olayları değiştirip anlatmana bayıldımmmm :) aaa bu arada ben 48 kiloyum eee sen coğrafyadan gectin heee?

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.