Yazar Olmak İster misiniz?Yazar Olmak İsteyenler!

          Yayın hayatına bir kaç gün içinde girecek olan ücretsiz; edebiyat ağırlıklı sanal dergimiz ''Delüzyon.''  yazar alımlarına başladı. Eğer sizinde herhangi bir konuda yazma beceriniz, yazılarınız varsa bizimle beraber yazarlık serüveninize başlayabilirsiniz.


Sesinizi Duyurun!

          Herhangi bir konuda yazıp bir köşeye attığınız yazılarınızı, sosyal paylaşım platformlarında yazdığınız ama hak ettiği değeri görmeyen ve üç-beş gün sonra unutulan yazılarınızı bu blogda değerlendirin. Ayrıca bizimle amatör de olsa bir yazarlık tecrübesi edinmiş olun. Şu anda gönüllü yazar alımı yapıyoruz, yeniyiz ama unutmayın ki; bir gün buna bir son vereceğiz. Bu yüzden ne duruyorsunuz, yazar olmak için acele edin.

Diğer Yazarlarla Yarışın!
Yeteneğinizi Test Edin!

          Sitemizde yayınlanan yazılar istatistiklerine göre en çok okunandan en az okunanına kadar sıralanacak ve yazar arkadaşlarımız da bu listeden haberdar edilecektir. Böylelikle diğer yazarlarla kendinizi ve yeteneğinizi kıyaslama ve kendinizi geliştirme şansı bulacaksınız.

Birlik Kuvvet Doğar!

          Ben bir yazarım ve kendime ait blog sitem ve sosyal paylaşım sayfalarım var. Peki neden böyle bir oluşum açma ihtiyacı hissettim? İşte bu sorunun cevabı bu paragrafın başlığında. Yalnız başıma 10 kişiye ulaşabiliyorsam; 10 yazar arkadaşımla 100 kişiye ulaşırız! Böylelikle hepimiz yazılarımızı, yeteneklerimizi, fikirlerimizi, resimlerimizi, şiirlerimizi, duygularımızı daha büyük kitlelerle paylaşma şansı bulacağız. Ayrıca yeni insanlar, yeni yazarlar, yeni fikirlerle tanışacağız.

Başvuru ve Kabul:

          Başvuru yapmak için;

 
http://deluzyon.blogspot.com/2013/09/yazar-olmak-istiyorum.html   adresine gidin.

Yorumlar (1)

Şeco

24 Eylül 2013 17:07

Berbat bir yazı. İmla ve görgü kuralları hiçe sayılmış...

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.