Send to kindle nedir nasıl kullanılır?


Geçenlerde tesadüfen rastlatığım bir Kindle Facebook grubuna katıldım zira kullandığım fakat çok fazla sağını solunu kurcalamadığım, fonksiyonları bundan ibarettir dediğim Kindle ekitap okuyucum için faydalı bir şeyler bulurum ümidiyle. Buldum da: "Send to kindle"

Send to kindle nedir nasıl kullanılır?

Send to kindle bir tarayıcı eklentisi, amazon hesabınıza kayıtlı bir Kindle cihazınıza internette gördüğünüz bir sayfadaki yazıyı, reklamsız şusuz busuz, sadece istediğiniz yazıyı ve yazı içindeki resimleri algılayıp Kindle ekitap okuyucunuza bir iki dakika içinde Kindle formatına (.mobi) çevirip gönderiyor. Bunun için Kindle Wi-fi'nız açık olmalı tabiki.

Send to kindle'ın masüstü uygulaması da var, bu da bilgisayarınızdaki herhangi bir dökümanı kablo bağlamaksızın Kindle'ınıza gönderiyor.

Sistem bluetooth gibi işlemiyor, yaptığı şey yazınızı Amazon.com hesabınızdaki Library/Kütüphane deponuza (5GB sınırlamalı) Kindle için çevirip gönderiyor ve cihazınız kendini internetten otomatik güncelleyerek attığınız dosyaları Kindle cihazınıza kopyalıyor/indiriyor.

Send to kindle'ın ilginizi çeken köşe yazılarını, internette gördüğünüz ama o anda okumaya müsait olmadığınız yazıları, yahut bilgisayarda okuyarak gözlerinizi yormak istemediğiniz bir yazıyı anında Kindle'ınıza ulaştırması gerçekten çok hoş bir şey olmuş. Yazı ve bilgi medeniyettir arkadaş. Bu kolaylığı hayata kazandıran Amazon.com'a teşekkürler...

SEND TO KINDLE TARAYICI VEYA PC UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.