Sevgililer günü        14 Şubat sevgililer günü eminim çoğunuz sevgilisi veya eşi vardır.Hepiniz ne alacağım farklı bir şey olsun unutmasın diye düşünüp düşünüp İnternet bir şeyler araştırıyoruz.Erkeklerin çoğu normalde 5 TL satılan çiçeği o gün 10 TL alacak ya da yemeğe çıkılacak. Kızlar ise malum kışın ayındayız kazak süveter alacak .Çok beğenmiş gibi hepiniz beş karış ağzınızı açacaksınız ''ne gerek vardı hayatım'' yada '' ayyyyy aşkım çok güzel'' diyeceksiniz ya da İnternet bulduğunuz çok romantik bir hediyeyi alacak gerçekten çok şaşırtacaksınız.

         Herkes özgürdür dilediğini alır ama ben hepinize bir tavsiye versem ? İster beğenin ister beğenmeyin dünyada gözünüz önünde çocuklar ölüyor .Savaş mı var ? buna ne savaş diyebiliyorsunuz ne de orada elinde silah olanlara insan. Bu bir savaş değil katliam, oradakiler insan değil canavar. Televizyonlarda illa görmüşsünüzdür SANA İHTİYACIM VAR kamu spotun reklamı gelin bu sevgililer gününde beraber elinizi taşın altına koyun. Siz beraber olduğunuz sürece daha çok sevgililer günü geçirirsiniz ama onların hayatı bizlerin yardımına bağlı. Gelin o gün 5 TL yardım yapın. Hem bir çift olarak bir şey yapmış olursunuz hemde insanlık göreviniz  yapmış olursunuz. Unutma sende o çocuklardan beri olabilirdin seninde yanında bombalar patlayabilirdi. Size unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi olan bağış, onların hayatıdır. Onların bizlere ihtiyacı var.Sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun :)                                                                                                  NADİYE GÜL SAKA

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.