By-rakYıl 1914, Son Osmanlılar Savaşta.Memleketi İngiliz Ve Abd Emperyalizminin Oyunları Ve Milletimizi Yıkma Gayretleri Son Safhasında.Çanakkale,Conk Bayırı Son Direnişler Ve 57.Piyade Alayı. Son Ferdi Bile Şehit Oldu Ama Sancağı Teslim Etmediler.Türk Ordu Geleneğinde Sancak Candan Daha Mühimdir Çünkü.Sancak Onurdur,Şereftir. Türk Bayrağı Yere İnmiyor.Onun İçin Sadece Biz Değil İnsanlık Onların Önünde Saygıyla Eğiliyor.
Yıl 1916, Kut'ül Amare Osmanlı'nın Son Zaferi.

Yıl 1918, Savaş Bitiyor,Topraklar İşgal Altında. Son Osmanlı Külhanbeyleri İngizliz Subayını Tokatlıyor.Bayrağı İndirtmiyor.Sütcü İmam Namus Ve Bayrak İçin Şehadet Şelbetini Tadıyor.

 Yıl 1919,  Mustafa Kemal Bir Bayrak Uğruna Samsuna Çıkıyor.Kurtuluş Savaşı Başlıyor.Top Yekün  Türkü,Kürdü,Tatarı,Alevisi, Sünnisi Bir Bayrak Uğruna Can Veriyor, Can Veriyor Ama Bir Ülkeyede Can Veriyor.

Yıl 1923 Ve Türkiye Cumhuriyeti Osmanlının Küllerinden Doğuyor.

Yıl 1960, Büyüyen Türkiye İhtilal İle Durduruluyor.Adnan Menderes Asılıyor,Bayrak Uğruna Kendilerini Feda Ediyor.

Yıl 1970, Bu Ülke Karıştırılmak İsteniyor. Sağ Sol Çatışmaları Başlıyor.Ülkede Bir Anarşi, Sıkı Yönetim, Kargaşa,Açlık V.S.Bu Ülkenin Evlatları Birbirine Kırdırılıyor. Orak Çekiçli Kominist Rus Ve Abd Ülkemizde Oyun Oynuyor.Yine Olmuyor.

Yıl 1974 Bu Kargaşada Yunanlılar Azıyor. Kıbrısı Almak İstiyor. Abd Ambargo Uyguluyor.Kıbrıs Barış Harekatı Yapılıyor.Bayrak İnmiyor.

İntikam Çanları Çalıyor 1974 Yılında Abdullah Öcalan A Pkk Kurduruluyor.

Yıl 1980 Yine İhtilal Oluyor. Bütün Millet Zulüm Karşısında Bayrağa Sahip Çıkıyor.

Yıl 1983 Özal İktidara Geliyor.Ülke Çağ Atlamaya Başlıyor. Alevi-Sunni Olayları Çıkarılmaya Çalışılıyor.

Pkk İş Başında 1984 Senesiyle Pkk Yeni Bir Yapıya Bürünmüştür. Kendisine Mao'nun Halk Devrimi Yöntemini Seçmiş Ve Suriye'nin Desteklemesiyle Güneydoğu Anadolu'da Terör Metotlarını Uygulamaya Başlıyor.

Yıl 1990 Körfez Savaşı Başlıyor.Irakta Savaş.

Yıl 1991 Türki Cumhuriyetler Bağımsızlığını İlan Ediyor. Türkiye  Etkin Rol Oynamaya Başlıyor.

PKK Ülkede Kaos Ortamı Oluşturmaya Başlıyor. Birde Ekonomik Krizler Ardı Ardına Ülkenin Belini Büküyor.Ama Bayrak İnmiyor.

Yıl 1996 Kıbrıs'ta Rum Bayrağımızı İndirmek İstiyor. Bayrak İnmiyor. Rum İniyor.Yıl 1999, Marmara Depremi Meydana Geldi.Ülkede Bir Coğrafi Bölge Etkilendi.Büyük Acılar Yaşandı.Bayrak İnmedi.

Yıl 2000 Milenyum, Puşt ABD Başkanı Oldu. Ecevit'e Yazar Kasa Fırlatıldı. Ekonomik Kriz Tavan Yaptı. Enflasyon Canavarı Çıldırdı, Ama Bayrak İnmedi.

Yıl 2002 Yeni Seçim Yeni Hükümet Kuruldu. Yıl 2003 Irakta Saddam Rejimi Abd Tarafından Devrildi. Yıl 2004 Konya'da Zümrüt Apartmanı Yıkıldı.92 Kişi Hayatını Kaybetti. Dgm Kaldırıldı.

Yıl 2005 Ytl Geldi. Yıl 2006 Terör Olayları Arttı. Yıl 2007 Abdullah Gül 11.Cumhurbaşkanı Oldu. Yıl 2008,Ak Parti Kapatılmadı. Barack Useyin Obama ABD Başkanı Oldu.

Yıl 2009 Ve Açılım Başladı 34 Pkk Lı Silopi Sınır Kapısında Show Yaparak Teslim Oldu.

Yıl 2010 Ytl Kaldırıldı. Kasetler Patladı. Deniz Baykal İstifa Etti.Kemal Kılçtaroğlu Chp Genel Başkanı Oldu.Irak Savaşı Resmen Bitti.Abd Petrollerin %35 İni Yaptığı Anlaşmayla Alarak Iraktan Askerlerini Çekti. Mesut Barzani Irak Kürdistanını İlan Etti.Musul Kerkük Karıştı.Talabani Irak Cumhurbaşkanı Oldu.Mavi Marmara Baskını, İsrail 9 Türk Vatandaşını Öldürdü. Başbakan Dik Durdu, İsrail Özür Dileyecek Dedi. 9 Şehit Verdik, Bayrağımız Mavi Marmara Gemisinde İnmedi.

Yıl 2011 Usame Bin Ladin Öldürüldü. İmralı-Devlet Görüşmeleri Olduğu Ortaya Çıktı.Libya İç Savaşı Çıktı.Kaddafi Öldü.Nato Libyaya Müdahale Etti.Fransa Libya Petrolünün %30 ‘ U Alan Anlaşmayı İmzaladı. Ak Parti %50 Oy Aldı. Van İlinde Deprem Meydana Geldi. Bayrağımız Yine İnmedi.

Yıl 2012 İlker Başbuğ Tutuklandı. Silivri Ülkenin Üst Düzey Komutanlarıyla Doldu. Ergenekon Terör Örgütü, Balyoz Vs. Bir Çok Örgüt Peydah Oldu.Suriye Uçağımızı Düşürdü. Pkk Lılar Kuzey Sureyede Cirit Atmaya Başladı. Hükümete Suriye'ye Operasyon Yetkisi Verildi. Taksim Olayları Başladı. Taksimde Ayrı Bir Sürü Örgüt Rol Oynadı. İmralı Görüşmeleri Hız Kazandı.Pkk Dağlıca Baskını Oldu. Askerlerimiz Şehit Oldu. Bunca Terör Örgütüne Karşı Bayrağımız Yine İnmedi.

Yıl 2013 Gezi Olayları Patlak Verdi. Açılım İşi Ayyuka Çıktı. Mısırda Asker Yönetime El Koydu. Mursi Hapise Atıldı.17 Ve 25 Aralık Yolsuzluk Olayları Patlak Verdi.Yeni Bir Örgüt Peydah Oldu.Cemaat Örgütü.Cemaate Rağmen  Bayrağımız Yine İnmedi.

Ve Yıl 2014 Türkiye'de Güney Doğuda Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığında Türk Bayrağı İndirildi.

Şimdi Gelelim Asıl Yazacağıma Bu Kadar Olay Büyüyen Türkiyenin Önünü Kesmek Adına Yapılıyor. Birilerinin Ekmeğine Yağ Sürüyor. Ülkemizde Kaos Ortamı Oluşturulmaya Çalışılıyor. Bunların Hepsi Doğru. İsraile Kükreyenler, Libya'ya Nato İle Girenler, Pkk İle Görüşenler, Televizyonda Kükreyenler, Cemaati Yerden Yere Vuranlar,Akil Adamlar, Çoluk Çocuk Canım Diyenler, Açılımcılar Neredesiniz. Yoksa Bayrak Size Bişey İfade Etmiyor Mu? Busize Göre  By-Rak Mı?

 Ama Bize Göre Bu Bayrak Türk Bayrağı. Hepimizin Namusu. Ya Namusuna Sahip Çık. Ya Da Namussuz Olarak Yaşa.

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Uyarı: Yazacağınız mesaj konu ile alakalı değilse lütfen e-posta gönderiniz.Sitemizde yer alan okur yorumları, yorumları yazanların kendilerinin görüşleridir, okur yorumlarından www.ozgurklavye.com sorumlu tutulamaz.Blogda bulunan herhangi bir içerik, yorum ile alakalı şikayetiniz varsa, kaldırılmasını istediğiniz yorum veya yorumlar ya da herhangi bir başka içerik varsa lütfen bize e-posta aracılığı ile ulaşın.

Yorumlar incelenip onaylandıktan sonra sitede yayınlanır.
Eğer yorum yazmak için hesabınız yoksa Anonim veya Adı/URL seçeneklerini kullanın.